Title
by Americanbulls.com LLC
Son Güncelleme
2022-11-30
Sinyal Seç
Sinyaller - Hisse Senedi Tarayıcı
Sembol Ascending
Ad 
Gün Sonu Kapanış Verileri 
Sinyal 
Açılış 
En Yüksek 
En Düşük 
Kapanış 
%Fark 
Hacim 
Yuanta China Treasury + Policy Bank 3-5 AL45.110045.160045.110045.1600+0.3125,000,000
Cathay FTSE Chinese Policy Bank Bond 5+AL42.210042.270042.210042.2400+0.0210,200,000
Morn Sun Feed Mill ShsAL42.850043.200042.800042.9000+0.121,600,000
Kee Song Bio-Technology Holding ShsAL18.700019.200018.650019.1000+2.147,600,000
Bin Chuan Enterprise ShsAL23.200023.650023.200023.5000+1.0827,200,000
Chime Ball Technology ShsAL37.900038.250037.800038.1000+0.935,600,000
Syn-Tech Chem. & Pharm. ShsAL77.600079.200077.600078.8000+1.424,000,000
Health & Life ShsAL14.400014.700014.400014.5500+1.395,700,000
Feng Ching Metal ShsAL24.900025.950024.900025.6000+3.026,300,000
Chia Yi Steel ShsAL10.350010.700010.300010.7000+3.888,200,000
RICHMOND INTERNATIONAL TRAVEL & TOURS COAL55.700057.400055.500056.4000+1.62180,800,000
Life Travel & Tourist Service ShsAL35.600037.500035.600037.5000+4.4612,300,000
Channel Well Technology ShsAL26.800027.600026.700027.5000+2.6159,300,000
Wayi International Digital EntertainmentAL77.500081.100077.500079.0000+3.9510,000,000
Howteh Technology ShsAL26.550026.950026.500026.9000+1.5125,900,000
ADATA Technology ShsAL61.000062.200061.000061.7000+0.4995,800,000
Avalue Technology ShsAL60.000061.700060.000061.4000+2.1650,900,000
SUN BROTHERS ShsAL10.050010.200010.050010.15000.002,200,000
Advanced Connection Technology ShsAL18.700019.350018.650019.2000+3.2314,500,000
Huang Long Development ShsAL29.150029.300029.150029.3000+0.171,100,000
Cypress Technology ShsAL55.600058.100055.500057.2000+3.0620,600,000
Userjoy Technology ShsAL75.000076.800075.000076.3000+2.0120,600,000
Avertronics ShsAL25.150025.300025.150025.20000.002,300,000
Transtouch Technology ShsAL15.850016.600015.850016.1000+2.558,800,000
Viking Tech ShsAL44.300046.250044.250046.1000+4.89299,100,000
Gudeng Precision Industrial ShsAL240.0000247.0000239.5000244.5000+2.73112,800,000
Ude CorpAL32.300033.500032.300033.3500+3.5738,300,000
Acon Holding Inc ShsAL11.950012.700011.850012.5000+5.49646,400,000
Hsinjing Holding ShsAL24.400024.900024.200024.8500+2.0521,800,000
Chi Sheng Pharma & Biotech shsAL24.500024.800024.400024.8000+0.819,000,000
We Win Diversification ShsAL11.900012.200011.900012.2000+2.5228,200,000
MedFirst Healthcare Services ShsAL72.500073.200072.000072.7000+0.694,200,000
Taiwan Fructose ShsAL12.900013.600012.800013.5500+5.4582,300,000
Falcon Machine Tools ShsAL21.850023.750021.800023.7500+9.9584,500,000
Trinity Precision Technology ShsAL9.450010.05009.44009.5200+3.70133,400,000
Chang Jia M&E Engineering ShsAL23.500023.600023.400023.6000+0.8510,400,000
ALFORMER INDUSTRIAL ShsAL22.750024.100022.600023.6000+4.428,700,000
Koge Micro Tech ShsAL60.100060.500059.900060.5000+1.001,100,000
Yong Shun Chemical ShsAL14.450014.900014.450014.6500+2.456,800,000
Daily Polymer ShsAL12.450012.800012.450012.6000+2.0215,200,000
Mechema Chemicals International ShsAL112.0000113.5000111.5000113.00000.00182,000,000
Force Mos Technology ShsAL49.700051.600049.050051.3000+3.3217,100,000
Sentelic ShsAL47.300048.400047.300048.3000+1.261,800,000
Cayenne Entertainment Technology ShsAL48.800052.700048.800051.4000+7.1927,400,000
Wisechip Semiconductor ShsAL55.100057.800055.100056.6000+2.1715,800,000
Addcn Technology ShsAL181.0000182.0000180.5000182.0000+0.283,700,000
CJW International ShsAL10.900011.250010.900011.00000.004,900,000
Formosa Optical Technology ShsAL57.700058.100057.700057.9000+0.17700,000
United Recommend International ShsAL63.300065.600063.200064.3000+1.7431,400,000
Vate Technology ShsAL17.250018.700017.200018.7000+10.0038,100,000
FirstPrev[1]23NextLast





Yasal Uyarı ve Bilgilendirme:

Americanbulls.com LLC Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonuna kayıtlı bir yatırım danışmanı değildir. Aksine, Americanbulls.com LLC kanun olarak Amerika Birleşik Devletleri 1940 Yatırım Danışmanları Yasası'nın 202 (a) (11) ve ilgili devlet menkul kıymetler yasaları altında yatırım danışmanı tanımında açıklandığı gibi, "yayıncının hariç tutulması" maddesine dayanır. Gerçekten de Americanbulls.com LLC kişilere özel yatırım öneri ve tavsiyesi yapmaz. Bu site ve Americanbulls.com LLC tarafından işletilmekte olan diğer tüm siteler, üyelerine ve/veya muhtemel üyelerine düzenli aralıklarla yatırımla ilgili kişiye özel olmayan genel anlamlı tavsiyeler yapan iyi niyetli yayınlardır.

Taiwanesebulls.com bağımsız bir web sitesidir. Americanbulls.com LLC hisse senetlerinden, menkul kıymetlerden veya diğer kurumlardan ve ayrıca geniş ulusal ve uluslar arası forex emtia ve hisse senedi piyasalarıyla ilgili destekleyicilerden veya işlemcilerden de doğrudan veya dolaylı yoldan herhangi bir bedel almaz.

Bu nedenle, Taiwanesebulls.com ve Americanbulls.com LLC, 1940 tarihli Amerika Birleşik Devletleri Yatırım Danışmanlığı yasasının 202 (a) (11) bendi ve buna eş menkul kıymetlerle ilgili eyalet yasalarında yapılan “yatırım danışmanı” tanımının dışındadır ve dolayısıyla yatırım danışmanı olarak kaydolması gerekmez. Biz kayıtlı bir broker veya bayi de değiliz. Americanbulls.com LLC tarafından sağlanan içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu içeriğin herhangi bir bölümünde belirli bir menkul kıymet veya başka menkul kıymetler veya herhangi bir özel menkul kıymet, portföy, işlem, veya stratejiden bahsedilmesi kesinlikle özel bir kişiye yapılan bir satın alma, satma, ya da tutma önerisi olarak anlaşılamaz. Americanbulls.com LLC alınan bilgiler sadece bağımsız bir yatırım görüşü olarak kabul edilmelidir. Bu bilgiler kişiye özel değildir ve herhangi bir şahsın yatırım ihtiyaçlarına göre hazırlanmamıştır. Americanbulls.com LLC sitelerimizde yayınlanan bilgi, yorum, rapor, görüntü veya herhangi bir basılı dokümanın kar veya zararla sonuçlanacağını hiçbir şekilde vaat, garanti ve sözlü ya da yazılı ima etmez.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Resmi düzenlemeler, kullanılan yöntemler geçmişte çalışmış olsa da geçmiş sonuçlar gelecekteki sonuçların göstergesi olamaz gerçeğinin açıklanmasını gerektirmektedir. Kazandırma potansiyeli yanında kaybetme riski de vardır. Menkul kıymet ticareti büyük riskler içerir. Menkul kıymet ticareti ve vadeli işlem sözleşmelerine bağlı olarak oluşabilecek kayıplar çok önemli miktarlara ulaşabilir. Bu yüzden mali durumunuzun ışığında yapacağınız böyle bir ticaretin sizin için uygun olup olmadığını dikkatlice düşünmeniz gerekmektedir. Çünkü spekülatif ticaretin tümü doğal olarak risklidir ve sadece yeterli risk sermayesine sahip bireyler tarafından yapılmalıdır. Ne Americanbulls.com LLC ne de Taiwanesebulls.com geçmiş ve gelecekteki performansıyla ilgili herhangi bir iddiada bulunmaz. Verilen tüm örnekler, grafikler, tarihçeler, tablolar, yorumlar, öneriler eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır.

Görüntülenen bilgiler, yaygın olarak kabul görmüş mum çubuğu formasyonlarıyla yapılan teknik analiz metotlarına dayanmaktadır. Tüm bilgiler güvenilir kaynaklardan temin edilmekle beraber doğrulukları garanti değildir. Uzun vadeli yatırımın başarısı mutlak kesinlikler yerine, fiyat hareketlerinin ileride nasıl sonuçlanacağına dair ihtimallerin hesaplanabilmesine bağlıdır. Başarı için risk yönetimi kritik öneme sahiptir. Hata ve belirsizlikler her piyasa analiz metodunda önemli yer tutar. Geçmiş performans gelecek performansın garantisi değildir. Yatırım ve ticaret belirgin bir kaybetme riski taşır ve bu yüzden bir yatırım veya alım satım yapmadan önce mutlaka yatırım uzmanınıza danışmanız gerekir. Yatırım danışmanınız size, ihtiyaçlarınız, risk toleransınız ve mali durumunuza göre, size özel finansal tavsiyelerde bulunacaktır. Borsalarda ve vadeli işlemler piyasalarında yaptığınız tüm işlemler kendi hesabınıza yapılır ve riski size aittir.

Sizler bu siteyi kullanırken Taiwanesebulls.com ve ana şirketi olan Americanbulls.com LLC, iştirakleri, bağlı kuruluşları, yetkilileri ve çalışanlarının doğrudan doğruya, arızi, özel veya sonuçsal zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz.