Title
by Americanbulls.com LLC
Son Güncelleme
2022-01-17
Sinyal Seç
Sinyaller - Hisse Senedi Tarayıcı
Sembol Ascending
Ad 
Gün Sonu Kapanış Verileri 
Sinyal 
Açılış 
En Yüksek 
En Düşük 
Kapanış 
%Fark 
Hacim 
POLYLITEAL18.000018.200018.000018.1500+0.839,000
REALYAL21.700021.850021.600021.8500+0.4672,000
EZFLYAL21.450022.150021.450022.0000+2.5672,000
LIFE TRAVELAL22.000022.100021.900022.1000+0.4524,000
MEGAWINAL49.200051.900049.050051.9000+5.81900,000
ULTRA CHIPAL203.5000212.0000195.5000209.5000+3.7113,693,000
BROWAVEAL40.000040.550040.000040.4000+1.0060,000
MEDIGEN BIOTAL54.600058.400054.400057.2000+5.541,595,000
ARGOSY RESEARCHAL121.0000126.5000120.5000125.0000+3.311,067,000
ARDENTECAL52.000053.500051.900053.2000+2.503,016,000
YEU HWANAL16.400017.950016.400017.7000+7.93622,000
INTEGRATEDAL50.000052.500050.000052.4000+5.12637,000
IGSAL732.0000745.0000729.0000743.0000+2.48225,000
FOCI FIBERAL30.000031.300030.000031.0500+2.81363,000
WHOLETECH SYSTEMAL48.350048.900047.750048.9000+2.41236,000
ADVANCED ANALOGAL77.300078.900077.000078.6000+2.21117,000
FCNAL78.600082.600078.600082.5000+5.101,195,000
SUN BROTHERSAL11.500011.850011.500011.8500+3.0476,000
JVEAL14.250015.350014.200015.2000+6.67305,000
ALLTOPAL175.5000179.0000175.5000178.0000+1.71313,000
UVATAL57.600059.000057.600058.8000+2.08116,000
THINTECH MATERIAAL31.600032.750031.600032.3000+2.54351,000
ACON HOLDINGAL11.650011.650011.650011.6500+9.916,543,000
BENQ MEDICALAL31.450031.550030.850031.5500+2.2730,000
CENTER LAB.AL58.400059.600058.400059.3000+1.54663,000
PACIFIC HOSPITALAL75.000075.500074.800075.5000+0.67221,000
SHANYUANAL112.5000113.0000112.5000113.0000+0.444,000
TRINITYAL13.300013.750013.250013.6500+3.80311,000
MAN ZAIAL18.100018.500017.950018.5000+1.3726,000
TAIDOC TECHAL187.5000192.5000186.5000190.0000+3.831,176,000
COWEALTH MEDICALAL26.200026.500026.200026.5000+1.1511,000
AMPLEAL88.300089.300088.000089.3000+1.3640,000
SHECAL10.000010.700010.000010.50000.00165,000
STLAL24.000025.650024.000025.6500+9.855,346,000
SENTELICAL70.400074.500070.400073.9000+4.97195,000
ADDCNAL235.0000236.0000232.0000235.5000+0.2178,000
INNODISKAL191.5000196.0000191.5000196.0000+2.3571,000
FORMOSA OPTICALAL60.300060.500060.200060.5000+0.1731,000
ETRON TECHAL78.000079.900077.400079.5000+3.3817,554,000
LEO SYSTEMS INCAL25.250025.550025.250025.5000+0.99220,000
TW SEMICONDUCTORAL68.900070.500068.300070.5000+2.474,029,000
TECO IMAGEAL15.800016.400015.800016.2500+2.52173,000
SUNF PU TECHAL9.00009.39009.00009.3700+4.11221,000
GENESYS LOGICAL191.5000204.5000189.5000203.5000+5.9928,142,000
TULAL159.0000166.5000159.0000166.5000+3.74844,000
PROSPERITYAL55.800057.200055.700057.2000+2.51378,000
SHIN RUENNAL25.950026.050025.850026.0000+0.1994,000
KINTECH ELTRSAL40.900041.000040.900040.9500+0.1239,000
HAUMANAL22.350023.000022.000022.9000+4.81339,000
V TAC TECHAL37.550038.300037.550038.2000+2.14271,000
FirstPrev[1]2NextLast





Yasal Uyarı ve Bilgilendirme:

Americanbulls.com LLC Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonuna kayıtlı bir yatırım danışmanı değildir. Aksine, Americanbulls.com LLC kanun olarak Amerika Birleşik Devletleri 1940 Yatırım Danışmanları Yasası'nın 202 (a) (11) ve ilgili devlet menkul kıymetler yasaları altında yatırım danışmanı tanımında açıklandığı gibi, "yayıncının hariç tutulması" maddesine dayanır. Gerçekten de Americanbulls.com LLC kişilere özel yatırım öneri ve tavsiyesi yapmaz. Bu site ve Americanbulls.com LLC tarafından işletilmekte olan diğer tüm siteler, üyelerine ve/veya muhtemel üyelerine düzenli aralıklarla yatırımla ilgili kişiye özel olmayan genel anlamlı tavsiyeler yapan iyi niyetli yayınlardır.

Taiwanesebulls.com bağımsız bir web sitesidir. Americanbulls.com LLC hisse senetlerinden, menkul kıymetlerden veya diğer kurumlardan ve ayrıca geniş ulusal ve uluslar arası forex emtia ve hisse senedi piyasalarıyla ilgili destekleyicilerden veya işlemcilerden de doğrudan veya dolaylı yoldan herhangi bir bedel almaz.

Bu nedenle, Taiwanesebulls.com ve Americanbulls.com LLC, 1940 tarihli Amerika Birleşik Devletleri Yatırım Danışmanlığı yasasının 202 (a) (11) bendi ve buna eş menkul kıymetlerle ilgili eyalet yasalarında yapılan “yatırım danışmanı” tanımının dışındadır ve dolayısıyla yatırım danışmanı olarak kaydolması gerekmez. Biz kayıtlı bir broker veya bayi de değiliz. Americanbulls.com LLC tarafından sağlanan içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu içeriğin herhangi bir bölümünde belirli bir menkul kıymet veya başka menkul kıymetler veya herhangi bir özel menkul kıymet, portföy, işlem, veya stratejiden bahsedilmesi kesinlikle özel bir kişiye yapılan bir satın alma, satma, ya da tutma önerisi olarak anlaşılamaz. Americanbulls.com LLC alınan bilgiler sadece bağımsız bir yatırım görüşü olarak kabul edilmelidir. Bu bilgiler kişiye özel değildir ve herhangi bir şahsın yatırım ihtiyaçlarına göre hazırlanmamıştır. Americanbulls.com LLC sitelerimizde yayınlanan bilgi, yorum, rapor, görüntü veya herhangi bir basılı dokümanın kar veya zararla sonuçlanacağını hiçbir şekilde vaat, garanti ve sözlü ya da yazılı ima etmez.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Resmi düzenlemeler, kullanılan yöntemler geçmişte çalışmış olsa da geçmiş sonuçlar gelecekteki sonuçların göstergesi olamaz gerçeğinin açıklanmasını gerektirmektedir. Kazandırma potansiyeli yanında kaybetme riski de vardır. Menkul kıymet ticareti büyük riskler içerir. Menkul kıymet ticareti ve vadeli işlem sözleşmelerine bağlı olarak oluşabilecek kayıplar çok önemli miktarlara ulaşabilir. Bu yüzden mali durumunuzun ışığında yapacağınız böyle bir ticaretin sizin için uygun olup olmadığını dikkatlice düşünmeniz gerekmektedir. Çünkü spekülatif ticaretin tümü doğal olarak risklidir ve sadece yeterli risk sermayesine sahip bireyler tarafından yapılmalıdır. Ne Americanbulls.com LLC ne de Taiwanesebulls.com geçmiş ve gelecekteki performansıyla ilgili herhangi bir iddiada bulunmaz. Verilen tüm örnekler, grafikler, tarihçeler, tablolar, yorumlar, öneriler eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır.

Görüntülenen bilgiler, yaygın olarak kabul görmüş mum çubuğu formasyonlarıyla yapılan teknik analiz metotlarına dayanmaktadır. Tüm bilgiler güvenilir kaynaklardan temin edilmekle beraber doğrulukları garanti değildir. Uzun vadeli yatırımın başarısı mutlak kesinlikler yerine, fiyat hareketlerinin ileride nasıl sonuçlanacağına dair ihtimallerin hesaplanabilmesine bağlıdır. Başarı için risk yönetimi kritik öneme sahiptir. Hata ve belirsizlikler her piyasa analiz metodunda önemli yer tutar. Geçmiş performans gelecek performansın garantisi değildir. Yatırım ve ticaret belirgin bir kaybetme riski taşır ve bu yüzden bir yatırım veya alım satım yapmadan önce mutlaka yatırım uzmanınıza danışmanız gerekir. Yatırım danışmanınız size, ihtiyaçlarınız, risk toleransınız ve mali durumunuza göre, size özel finansal tavsiyelerde bulunacaktır. Borsalarda ve vadeli işlemler piyasalarında yaptığınız tüm işlemler kendi hesabınıza yapılır ve riski size aittir.

Sizler bu siteyi kullanırken Taiwanesebulls.com ve ana şirketi olan Americanbulls.com LLC, iştirakleri, bağlı kuruluşları, yetkilileri ve çalışanlarının doğrudan doğruya, arızi, özel veya sonuçsal zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz.